Dzień Seniora w Pogodnym Klubiku

W dniu 8 października 2018 r. seniorzy Pogodnego Klubiku – prowadzonego od lutego 2018 r. przez Stowarzyszenie Mój Szynwałd ośrodka wsparcia, świętowali Dzień Seniora. W uroczystości wzięli także udział goście – Wójt Gminy Skrzyszów – Marcin Kiwior, kierownik GOPS w Skrzyszowie – Maria Kowalska oraz Zarząd Stowarzyszenia.

Była to dobra okazja do podsumowania wszystkich inicjatyw, akcji, wyjazdów przedsięwzięć. Był czas na wspomnienia wyświetlane na dużym ekranie, czas na podziękowania i refleksje. Podczas uroczystości popłynęło wiele ciepłych słów pod adresem seniorów, m.in. od prezesa Stowarzyszenia Mój Szynwałd – Bartłomieja Mąciora. Seniorzy otrzymali od Stowarzyszenia pamiątkowe upominki – kubeczki z logo Pogodnego Klubiku i kalendarze. Podczas uroczystości członkowie Pogodnego Klubiku wyrazili swoje uznanie dla wszystkich, którzy chociażby w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego, aby ten klub seniora mógł funkcjonować w takiej formie, w jakiej ma to obecnie miejsce, co więcej mógł się rozwijać i promować swoją działalność. Warto dodać, że pieczę nad Pogodnym Klubikiem sprawuje należąca do Stowarzyszenia Mój Szynwałd Ewa Siedlik – kierowniczka, koordynatorka i duch sprawczy wszystkich inicjatyw. Seniorzy złożyli podziękowania na ręce przedstawicieli Stowarzyszenia za współpracę i pomoc w realizacji celów.

Podczas spotkania uczczono również 40 urodziny Gospodarza Gminy, panował niepowtarzalny klimat, atmosfera wzajemnej przyjaźni i życzliwości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *